banner480

Gülben Ergen'den aşk söylentilerine yanıt geldi

Sevilen şarkıcı Gülben Ergen, sosyal medya hesabından yayınlanan fotoğrafların ardından hakkında çıkan haberlere sert bir dille cevap verdi. Gösterdiği tepkiyi ise yine sosyal medya hesabından yayınladı.

Gülben Ergen'den aşk söylentilerine yanıt geldi

Gülben Ergen'in şoförü ile arasında yaşananlar hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi.

Şarkıcı Gülben Ergen, 'evlatlarımın manevi ağabeyi' şeklinde tanıttığı Şahabettin Aydın ile birlikte çekildikleri fotoğraflarının toplanarak yalan haber yapılması üzerine sert bir açıklama yaptı.

3 çocuk annesi olan Gülben Ergen, sosyal medyada bulunan fotoğrafların, aileden biri gibi gördükleri Şahabettin Aydın ile aralarında ilişki var şeklinde haberlere sert bir şekilde tepki gösterdi.   

Eski eşi ile boşandıktan sonra, o günden buyana hakkında çıkan haberlerin yer aldığı gazete sayfalarıyla birlikte bir not ile tepkisini gösteren Ergen, "Aylardır adımın yanına tanımadığım, yüzünü görmediğim ne isimleri yapıştırdılar" şeklinde konuşarak magazin basınını eleştirdi.

"BUNA PES"

Gülben Ergen, çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Yazıklar olsun 'kardeşim' dediğim, çocuklarımın babasının akrabası, evimizin neşesi, evlatlarımın manevi ağabeyi ile beni yazan zihniyete! Boşandım diye, hayatımda kimse yok diye, aylardır adımın yanına tanımadığım, yüzünü görmediğim ne isimleri yapıştırdılar! Ama buna pes! 'Kardeşim' demişim! Kardeşlikten anlamayan zifir karası zihniyet ne bilsin kardeşliği, içi bozuk kendi gibi görür içtenliği, samimiyeti!" ifadelerini kullanarak haberi çıkaranlara ver yansın etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482