banner480

Funda Arar hayranlarına müjde

Sanat camiasının güçlü isimlerinden Funda Arar, hayranlarına yeni albüm müjdesi verdi. Sanat hayatı boyunca 9 albüm çıkaran başarılı isim, 10. albümü ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Funda Arar hayranlarına müjde

Funda Arar uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni albümü için müjdeli haberi verdi. Müzik dünyasının en güçlü seslerinden biri olan Funda Arar, albümündeki 13 şarkı ile sevenlerine müzik ziyafet vermeye hazırlanıyor.
 
Sevilen sanatçının, içinde 13 şarkı bulunan yeni albümünün ismi ‘Aşk Hikayesi’ olacak. Albümde Soner Sarıkabadayı, Gülşen, Febyo Taşel, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Süleyman Billor, Günay Çoban, Tuğçe Ören, MC Murad, Namık Naghdaliyev, Onur Baştürk, Gözde Ançel, Buray Hoşsöz, Ferdi Quliyev, Terlan Memmedhüseynov, Serdar Aslan gibi birbirinden önemli isimlerin parçaları bulunuyor.
 
Funda Arar’ın yeni albümü ‘Aşk Hikayesi’ için ilk klip, sözü Günay Çoban müziği Febyo Taşel’e ait olan ‘Düşman Gibi’ye çekilecek. Nihat Odabaşı’nın yönetmenliğini yapacağı albüm 17 Mart Cuma günü satışa çıkıyor.

DMC etiketi ile satışa çıkacak olan albümün prodüktörü ise ünlü sanatçının eşi Febyo Taşel.
 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482