Fulin’den Demet Akalın'a mesaj

Şarkıcı Fulin, eski sevgilisi Emrah Karaduman’ın bıçaklı saldırıya uğramasının ardından girdiği şoku henüz atlatamadı. Fulin, yaşadığı üzüntü ve korkuyu anlatırken gözleri doldu.

Fulin’den Demet Akalın'a mesaj

Birlikte olduğu dönemde çok ciddi bir ilişki yaşayan Fulin, eski sevgilisi Emrah Karaduman'ın Eskişehir'de bıçaklı saldırıya uğramasından dolayı yaşadığı şoku ve üzüntüyü atlatamadığı gözleri dolu bir şekilde anlattı. Aralarındaki ilişkiyi anlatmak için, "Biliyorsunuz Emrah'la benim çok ciddi bir geçmişim vardı. Ne yaşamış olursak olalım onun yeri bende ayrı. Onu çok aramak istedim. Hastaneye de gitmek istedim fakat gidemedim. Bazı insanlar orada olduğu için gidemedim. Geri planda kalmayı uygun gördüm. İyileşince arayacağım" açıklamasında bulundu.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki hastanede olduğundan dolayı ziyarete gidemediğini ima eden başarılı şarkıcı, "O kızla ilgili konuşmak istemiyorum. Şu saatten sonra bu tartışmayı devam ettirmek de istemiyorum" dedi.

'SAYGIM VAR AMA SEVGİM YOK'

Şarkıcı Fulin, Demet Akalın ile aralarında yaşanan sorunların ardından Akalın’ın taraf değiştirdiğini düşünerek ünlü şarkıcı Demet Akalın için, "Demet Akalın'a karşı saygım var ama artık sevgim yok" ifadelerini kullanarak düşüncelerini sert bir şekilde ifade etti.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 18:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER