banner480

Fi dizisinin sezon finaline sevişme sahnesi geceye damga vurdu! Fi dizisi yeni sezon ne zaman?

PuhuTV'de yayınlanan ve en çok konuşulanlar listesine girmeyi başaran Fi dizisinin 12. sezon finali sevişme sahnesi damga vurdu.

PuhuTV'de yayınlanan ve en çok konuşulanlar listesine girmeyi başaran Fi dizisinin 12. sezon finali sevişme sahnesi damga vurdu.

Cüretkar sahneleriyle sık sık gündeme gelen Fi sezon finalinde de damga vurdu.

FİNAL OLDU! YENİ SEZON NE ZAMAN?

Serenay Sarıkaya'nın canlandırdığı "Duru" baş dansçı olmasına rağmen sahne alamamış moralmen çökmüş hale geldi. Ozan Güven'in canlandırdığı "Can Manay'ın komşusu olduğu eve Can olanaları önceden planlamış olmalı ki satılık ilanı verdiği eve o gece geri döner ve tam kapıyı açarken Duru'yu karşısıdna görür. Karşısında Duru'yu gören Can, yaşadığı ufak şaşkınlığın ardından "Nihayet" diyerek Duru'yu kollarının arasında alıp önce derin derin hasret kaldığı o kokuyu içine çekerek öpmeye başladı. Fi, sezonu yine ateşli bir sahnesiyle kapattı. İzleyici bundan sonrasını oldukça merak eder oldu.

YENİ SEZON EYLÜL AYINDA

Sezon finaliyle birlikte herkesin aklına "Yeni sezon ne zaman başlayacak?" sorusu geldi. Bu sorunun cevabını ise Ozan Güven verdi. Instagram'da "Bu akşam sezon finali!..Bu macerada bizimle olan herkese teşekkürler...Eylül ayında görüşmek üzere..." diyerek yeni sezonun eylülde başlayacağının müjdesini vermiş oldu.

İşte o paylaşım;
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482