'Fİ' dizi ile ekranlara geri dönüyor

Büşra Develi, Puhu TV'de başlayacak olan ''Fİ'' dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Develi ''Fİ''de çalışkan bir üniversite öğrencisi olan Bilge karakterine hayat verecek.

'Fİ' dizi ile ekranlara geri dönüyor

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yeni nesil online televizyon puhutv'nin ilk orjinal dizisi ''Fİ'' bu akşam izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncu Büşra Develi'de ''Fİ'' dizi ile yeniden ekranlara dönüyor.

BİLGE KARAKTERİNE HAYAT VERECEK
Başarılı oyuncu Büşra Develi'nin canlandırdığı Bilge, Can Manay'ın üniversitede verdiği dersin öğrencilerinden biri. Sosyal olarak çekingen bir kişiliği olan ve bu yüzden kendini çok ortaya çıkaramayan Bilge'nin başarılı bir öğrenci olmasının ardında yatan başka sebepler var. Bilge, Can Manay için de özel bir öğrenci.

KENDİSİNİ ÇOK HEYECANLANDIRIYOR
Fİ'de Bilge karakterine hayat verecek olan Büşra Develi karakteri hakkında, Bilge'nin dürüst ve çalışkan birisi olduğunu belirtirken, karakterin de kendisini çok cezbettiğini söyledi. Develi, dizinin internette yayınlanacak olması ve işlenecek konuları özgürce ele alabilecek olmanın da kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER