Fi C21 Uluslararası Drama Ödülleri'nde aday

Türkiye'de en çok konuşulan Fi dizisi “C21 Uluslararası Drama Ödülleri”nde “Dijital’de En orijinal ” kategorisinde aday oldu.

Uluslararası alanda en iyi formatların ödüllendirildiği, C21 Ödülleri finalistleri geçtiğimiz gün resmi internet sitesinden duyuruldu.

Türkiye'de en çok izlenen ve her bölümü ayrı olay olan Fi, toplam, 11 kategoride dünya çapında 572 projenin yarıştığı törenin finalistler arasında yerini almayı başardı.

DÜNYAYLA YARIŞACAK

“C21 Uluslar arası Drama Ödülleri”nin kazananları 29 Kasım’da Londra’da gerçekleşecek törenle açıklanacak.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen tören, CAA, Pinewood Studios ve CrowdFundTV.net gibi dünya devlerinin sponsorluğunda, Narcos, Stranger Things, Orange is the New Black, The Night Of, The Crown, Making a Murderer gibi projeler ödüllendirilmişti.

Bu yıl yine dünya çapında ses getiren; Black Mirror, Big Little Lies, Humans, Broadchurch, The Young Pope, Westworld gibi yapımların yarıştığı “C21 Uluslararası Drama Ödülleri”nde Fi de yerini aldı.

İNTERNET Fİ’Yİ KONUŞUYOR

Fi, yeni sezonu Çi’yle 9 Kasım’da başladı. İlk sezon finaliyle izleyicilerinde büyük soru işaretleri yaratan ve merak uyandıran Fi’nin Çi sezonunun ilk bölümü üç günde 4 milyon izleyiciye ulaştı.

Dizinin fragmanları Youtube’da milyonu aşkın kez seyredilip trend listesine girdi.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER