Feyza Çıpa geçirdiği kaza sonucu ölümden döndü

Sevilen şarkıcı Kutsi ile birlikte olan ve evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen başarılı oyuncu Feyza Çıpa, geçirdiği kaza sonucunda ölümden döndü.

Feyza Çıpa geçirdiği kaza sonucu ölümden döndü

Dörtnala koşan atın üzerinden feci bir şekilde düşen ve sert bir biçimde zemine çakılan ünlü oyuncunun vücudunun bazı bölgelerinde ezilmeler meydana gelirken eli de kırıldı. Attan düşen Feyza Çıpa’nın sağlık durumu ağır değil ancak yaşadığı sarsıntı nedeni ile kıpırdamakta zorlanıyor.

Uzun bir süredir binicilik eğitimi gören ve atlara olan sevgisi herkes tarafından bilinen Çıpa, geçirdiği kaza sonucunda ölümden dönüyordu.    

ACİLEN HASTANEYE KALDIRILDI

Atlara olan sevgisi ve biniciliğe olan tutkuyla tanınan Feyza Çıpa’nın haftanın neredeyse her gününde Ömerli’de bir binicilik eğitimi merkezinde ata binmeye gidiyordu. At çiftliğinde eğitim aldığı sırada dengesini kaybetmesi üzerine sert bir şekilde zemine düşen Çıpa hemen hastaneye kaldırıldı.
 
YÜRÜMEKTE BİLE ZORLANIYOR

Kazanın ardından sozcu.com.tr’ye konuşan Çıpa, “Dört nal engel atlıyordum. Parkur yapıyordum. O sırada düştüm. Vücudumun çeşitli yerlerinde ezilme oldu. Elim kırıldı. Şu an yürümekte zorluk çekiyorum ama buna da şükür” diyerek sağlık durumunu anlattı ve hayranlarına sevindirici haber verdi. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2017, 01:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER