banner480

Fahriye Evcen’in kapris krizi

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, oynadığı dizilerdeki başarılı performansının yanı sıra, setlerde ‘Kapris Kraliçesi’ olarak da anılmaya devam ediyor. Başarılı oyuncunun en son da ‘Ölene Kadar’ dizisini karıştırdığı söyleniyor.

Fahriye Evcen’in kapris krizi

Geçtiğimiz haftalarda yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile nişanlanan Fahriye Evcen'in kaprisleriyle de rol aldığı setleri karıştırdığı söyleniyor. Esaretin Bedeli dizisinin set ekibini çileden çıkardığı anlatılan Evcen’in, zor anlar yaşattığı iddia edildi.
 
Fahriye Evcen, sette yaşadığı kapris krizi haberleriyle sık sık gündeme geliyor. Projesinde yer aldığı dizi setlerinde makyözünden kuaförüne, kıyafet ekibinden başrol oyuncusu hatta yönetmenine kadar herkesle sorun yaşamasıyla gündeme gelen Fahriye Evcen’in adı da artık ‘Kapris Kraliçesi’ olarak anılmaya başladı.
 
SAÇINI VE MAKYAJINI BOZDU
 
Fahriye Evcen’in son dönemde yeni bir kapris krizine daha neden olduğu ortaya çıktı. Başrol oynadığı ‘Esaretin Bedeli’ dizisinin kuaför ve makyözünü çileden çıkaran Evcen, hazırlandıktan sonra “Beğenmedim” diyerek saçını ve makyajını bozdu. Fahriye Evcen’in  saçını ve makyajını bozduktan sonra kendi kafasına göre tekrar yaptığı öne sürüldü. Bütün ekibin sinirlenmesine ve çekimlerin aksamasına neden olan Evcen, set ekibiyle iletişim sorunları da yaşıyor.
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482