banner480

Fahriye Evcen’in gelinliğine leke önlemi

29 Haziran günü dünya evine girecek olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in düğün hazırlıkları büyük bir hızla devam ediyor. Fahriye Evcen’in gelinliği ise sır gibi saklanırken leke olmasın diye de ayrı bir özen gösteriliyor.

Fahriye Evcen’in gelinliğine leke önlemi

Magazin dünyasının en çok yakıştırılan ve takip edilen çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in 3 yıllık bir ilişkinin ardından evlenmeye karar vermeleri büyük bir sevinçle karşılanmıştı. Ünlü çift 29 Haziran günü muhteşem bir düğünle evlenecek. Düğün ile ilgili her detayla tek tek ilgilenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit bu konuda masraftan da kaçınmıyor.


 
‘AMAN GELİNLİK LEKE OLMASIN’
 
Esma Sultan Yalısı’nda yapılacak olan düğün için büyük bir titizlikle hazırlanan Fahriye Evcen, gelinliğini nişanlısına bile göstermedi. Merak edilen gelinliği ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı tasarlarken gelinliğin kumaşı da Fransa’nın başkenti Paris’ten getirtildi. Gelinliğin yapımı için 15 terzi birden 3 aydır harıl harıl çalışıyor. Gelinlik provası yapılırken terziler üzerinde çalışırken leke tutmaması için 15 dakika ara ile ellerini yıkıyorlar. Düğünden sonraki partide bir de elbise giyecek olan Evcen, sık sık provalara gidiyor.
 
Burak Özçivit’in nişanlısının gelinliği ve düğün sonrası giyileceği elbise için küçük bir servet ödediği söyleniyor. Gelinliğin her detayı ve kullanılacak aksesuarların tümü de Burak Özçivit tarafından karşılanıyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482