Evlilik hazırlığı yapan çift neden ayrıldı?

Kaleci Volkan Babacan ile sevgilisi Burcu Erçil ani bir kararla ayrıldı. Düğün hazırlıkları içerisinde olan çift neden ayrıldı?

Evlilik hazırlığı yapan çift neden ayrıldı?

Kaleci Volkan Babacan ile sevgilisi Burcu Erçil ani bir kararla ayrıldı. Düğün hazırlıkları içerisinde olan çift neden ayrıldı? İşte nedeni...

Nuran-Cevdet Erçil’in kızı Burcu Erçil ile Medipol Başakşehir kalecisi Volkan Babacan’ın arkadaşlığı, geçen yıl aşka dönüşmüştü. Milli yıldız, Ağustos 2016’da sosyetik güzele Göcek’te evlenme teklif etmiş, nişan yüzükleri takılmıştı. Bu yaz evleneceklerdi. Düğün, Türkiye’nin Haziran’da Kosova ile oynayacağı maçtan sonra yapılacaktı.

AYRILIĞIN NEDENİ İHANET Mİ?

Alınan bilgilere göre; Volkan Babacan’ın adı önceki gece bir dedikoduya karıştı. Tepebaşı’ndaki Soho House’da kumral bir güzelle eğlendiği söylendi.

Volkan Babacan, ihanet iddiasını reddetti. Yakınlarına yanındaki genç kızın sadece arkadaşı olduğunu söyledi. Ne var ki, nişanlısı Burcu Erçil’i ikna etme konusunda başarılı olamadı. Burcu Erçil'in, çevresine bu işin artık geri dönüşünün olmadığını belirttiği, terk ettiği Volkan’a ikinci bir şans vermeyeceğini söylediği ileri sürüldü.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 02:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER