banner480

Engin Altan Düzyatan'dan müjde

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisiyle ekranlarda boy gösteren Engin Altan Düzyatan çocuk müjdesi verdi.

Engin Altan Düzyatan'dan müjde
TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisiyle ekranlarda boy gösteren Engin Altan Düzyatan, önceki gün reklam yüzü olduğu Vakıfbank’ın Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanında görüntülendi.

Bir yıllık anlaşma karşılığında 6 milyon lira aldığı öğrenilen Engin Altan Düzyatan: “Güzel bir anlaşma oldu. Vakıfbank daha önce de çalıştığım bir marka. Diziden dolayı reklam tekliflerini kabul etmiyordum ama artık dizi oturdu ve bu reklam filminin dizideki karakterimi etkilemeyeceğini düşündüğüm için kabul ettim.” dedi.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN VİTAMİNLERLE AYAKTA DURUYOR

Engin Altan  Düzyatan, Diriliş Ertuğrul dizisinin çekimlerinde yaşadığı zorlukları: “Çok zor şartlarda çalışıyoruz. Sürekli çamurun içinde, sürekli soğuktayız. Kendimizi korumamız çok zor. Ben vitaminlerle ayakta duruyorum. Bizim dizinin yapısı itibariyle çekimler dışarıda oluyor ve korunmak zor oluyor ama karşılığını alıyoruz.” sözleriyle anlattı.

Oyuncu, oğlu Emir Aras’ın tek çocuk olarak büyümesini istemediğini söyleyerek, ikinci kez baba olacağının sinyalini de verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482