Emrah’ın oğlu Tayfun babasıyla barışmaya çalışıyor

Ünlü şarkıcı Emrah ve oğlu Tayfun arasında yaşanan gerginliklerin ardından buna bir son vermek isteyen Tayfun sosyal medya hesabından babasıyla birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaştı.

Emrah’ın oğlu Tayfun babasıyla barışmaya çalışıyor

Tayfun Erdoğan geçtiğimiz günlerde babasının kendisini dizi setine ziyarete gittiğinde görmek istemediği söyleyerek yeni bir tartışma konusu açmıştı. Bunun üzerine sosyal medya hesabından bir video paylaşarak babasına sitem eden Tayfun, bugün yaptıklarından pişman olacak ki babasıyla barışmak için zeytin dalı uzatıyor.
 
Babasıyla arasını düzeltmeye çalışan Tayfun, daha önce birlikte çekildikleri fotoğrafları bir araya getirerek sosyal medya hesabından paylaştı.

"ANILAR, ŞİMDİ GÖZÜMDE CANLANDILAR"

Tayfun’un babasıyla birlikte fotoğrafların paylaşımına "Anılar, anılar... Şimdi gözümde canlandılar..." notunu eklamasi dikkat çekti."DÜN BABAYLA YAPTIK, BUGÜN ANNEYLE BİR TBT YAPALIM "

Tayfun babasıyla fotoğraflarını paylaştıktan bir gün sonra babasından istediği tepkiyi alamayınca bu defa da annesiyle bir fotoğraf paylaştı.

Tayfun annesi için paylaştığı fotoğrafına ise; "Dün babayla yaptık bugün anneyle bir #tbt yapalım. Ellerinden bol bol öpüyorum annem böyle bir evlada sahip olduğun icin bir tek sen gurur duy benimle, beni bir tek sen bil yeter." notunu düştü.


 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER