banner480

Emrah oğlu Tayfun'a cevap verdi

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri olan şarkıcı Emrah, geçtiğimiz günlerde oğlu Tayfun'un sosyal medya hesabından yaptığı video paylaşımı ile kendisine sitem etmesine cevap verdi.

Emrah oğlu Tayfun'a cevap verdi

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan ve çekimleri Kapadokya’da devam eden 'Aşk ve Mavi' dizisinde rol alan Emrah, oğlu Tayfun’un geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın üzerine gündeme gelmişti. Emrah’ın oğlunun video olarak sitem ettiği paylaşımın üzerine günlerce yorum yapılmıştı ancak Emrah’ın sesi çıkmamıştı.

Tayfun Erdoğan sitem ettiği videosunda, "Babama gittim. Babam beni kabul etmedi. Hemen ardından kardeşimle bir fotoğraf paylaştı. Canım yandı. Yaşım kaç olursa olsun, ben de babamın omzuna başımı yaslamak isterdim. Bu bir kıskançlık değil. Neticede o da benim kardeşim. Çok zor günler geçiriyorum. Çok mu şey istiyorum? Bilmiyorum" şeklinde konuşmuştu."EDEBİM EL VERMEZ..."

Emrah, hakkında yapılan haberlere rağmen sessizliğini korumuştu. Bu sessizliği bir paylaşım ile bozdu. Yunus Emre’den bir sözle yanıt veren Emrah, Instagram'da paylaştığı fotoğrafa, "Edebim el vermez edepsizlik edene, susmak en güzel cevap edebi elden gidene" notunu yazdı.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482