banner480

Elçin Sangu'nun makyajsız hali beğeni rekoru kırdı

Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Elçin Sangu sosyal medya hesabından paylaştığı tatil fotoğrafı ile olay oldu. Sangu’nun makyajsız hali bile binlerce beğeni aldı.

Elçin Sangu'nun makyajsız hali beğeni rekoru kırdı

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile başrol oynadığı Kiralık Aşk dizisinde gösterdiği başarılı performansı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Elçin Sangu tatil sezonu açan ünlüler arasında. Sosyal medya hesabından paylaştığı makyajsız fotoğrafına kısa süre içinde binlerce beğeni gelen Sangu güzelliğini sergiledi.


 
Yer aldığı projelerdeki makyajı ile de konuşulan simler arasında yer alan Elçin Sangu makyajsız halini de hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmedi.
 
FOTOĞRAF KISA SÜRE İÇİNDE BİNLERCE BEĞENİ ALDI
 
'Kiralık Aşk' dizisindeki karakteri ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Elçin Sangu, dizisinin bitmesinin ardından yorgunluğunu Tayland tatilinde çıkarmaya çalışıyor. Geçtiğimiz gün Instagram hesabından sıfır makyajlı havuz içinden fotoğraf paylaşan Elçin Sangu'nun fotoğrafına dakikalar içinde binlerce beğeni geldi. Elçin Sangu'nun fotoğrafı paylaşırken yorumlara kapatması gözlerden kaçmadı.


 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482