banner480

Ebru Şallı için gündemi sarsan iddia: Tecavüze kalkıştılar

Son günlerde magazin gündeminden düşmeyen isim haline gelen ünlü model Ebru Şallı hakkında gündemi uzun süre sarsacak şok bir itiraf geldi. Yapılan iddiaya göre, Ebru Şallı'ya yıllar öncesinde otel odasında tecavüzde bulunulmuş...

Ebru Şallı için gündemi sarsan iddia: Tecavüze kalkıştılar

Özel hayatındaki çalkıntılırı ilişkilerinin yanı sıra sosya medya üzerinden 'çıplak fotoğraf' paylaştığı yönünde iddialar ile gündemden düşmeyen Ebru Şallı için çok konuşulacak bir konu ile daha gündeme geldi.

Türkiye'de pilates denilince akla gelen isimlerin en başında yer alan Ebru Şallı hakkında çok konuşulacak iddiada bulunan isim ise gazeteci ve televizyo yorumcusu Bilal Özcan...

Yorumculuk yaptığı programda gündemi saracak bir iddiayı ortaya atan Özcan, Ebru Şallı hakkında şok eden cümllelerde bulundu.
"TECAVÜZE KALKIŞTILAR. EBRU DİRENDİ AMA..."

Açıklamalarda buluanan Özcan, "Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar" dedi.Bunun üzerine "Ne zaman?" diye gelen soruya tüm detayları ile şöyle anlattı: "İstanbul dışında bir otel odasında oldu bu olay. Ebru Şallı direndi, iffetini ve namusunu korudu. Yılla önce yaşandı ama Ebru Şallı kendisi isterse detayları anlatır" dedi. 

Bu şok eden idda sonrası anne ve babaları uyaran Özcan, "Ben bu açıklamayı anne ve babaları, genç kızları, delikanlıları uyarmak adına yapıyorum. Entermaiment, renkli dünya, eğlence dünyası deniken o alemin perde arkasında her türlü pislik yaşanmaktadır.

Ünlülerin kazandıkları paraya, yaşadıkları hayata heveslenmeyin. Uyuşturucu, alkol, tecavüz gibi tüm belalar ne yazık ki o alemin içerisinde ve gerçeğidir. Anne ve babalar evlatlarını bu renkli dünyadan uzak tutsunlar." şeklinde yorumlamada bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482