banner480

Ebru Destan neden boşandığını açıkladı

Eski manken ve sunucu Ebru Destan, Mete Okay İnan ile evliliklerinin neden bittiğini açıkladı. Ebru Destan en büyük pişmanlığının ne olduğunu da açıkladı.

Ebru Destan neden boşandığını açıkladı

Mutlu bir birliktelikleri olduğu düşünülen ve bu evlilikten iki oğulları olan Ebru Destan ve Mete Okay İnan’ın boşanma kararı aldıktan sonra Ebru Destan geçtiğimiz gün Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi.  

Ebru Destan’ın parmağında bulunan ‘Love’ dövmesi kameraların dikkatlerinden kaçmadı. Parmağında bulunan dövme sorulduğu zaman ise bin ah eden Destan;“Ben de dahil olmak üzere bugüne kadar kim dövme yaptırdıysa boşandı. Uğursuz geliyor.” diyerek bu görüşüne örne olarak da birçok ünlü gösterdi.

''YENİ EVLENENLER SAKIN YAPTIRMAYIN''

Ebru Destan dövmenin uğursuzluğuna örnek olarak gösterdiği ünlü çiftleri ise şöyle anlattı: “Alyans yerine dövme yaptırmıştım. Bilseniz ne kadar pişmanım. Allah’ın zoruna gitti işte. Bu dövme yüzünden boşanıyorum. Yeni evlenecek çiftler sakın yaptırmasın. Ebru Şallı-Harun boşandı. Demet Şener, İbrahim’e boşanma davası açtı. Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun evliliği bitti. İrem Derici ile Rıza Esendemir de ayrıldı.” 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482