Ebru Akel geri döndü

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen başarılı sunucu Ebru Akel, yeni bir televizyon programı ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Ebru Akel geri döndü

Başarılı sunucu Ebru Akel, ekranlarda bulunmadığı süre içinde ailesi ve çocuğu ile vakit geçirdiğini söyleyerek, aslında çalışmayı da çok özlediğini ve çalışmanın kendisine vitamin gibi geldiğini açıkladı. Yeni programıyla ilgili çok umutlu olduğunu söyleyen Akel, hayatın içinden sıcacık konular işleyeceğini ve bu konuları farklı konukları şle birlikte kendi dilince işleyeceğini anlattı.

Kendi program dilini Ebru'ca olarak tanımlayan sunucu, programın geneline hakim olabilen ve bunu izleyiciye çok iyi bir şekilde yansıtabilen bir tarzı olduğunu söyledi. Programlarda soru sormanın ayrı bir meziyet olduğunu söyleyen güzel sunucu, konukların özel hayatlarının kendini ilgilendirmediğinin de altını çizdi.

AİLEMLE BİRLİKTE ÇOK MUTLUYUM

Oğlu Eren ve ailesi ile birlikte kaliteli ve güzel zaman geçirebildiklerini söyleyen Ebru Akel, her sabah erkenden kalkarak oğlunu okula bıraktığını ve zamanını doğru planladığı için evine ve işine zaman ayırmakta sıkıntı yaşamadığını belirtti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2017, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER