banner480

Diriliş Ertuğrul'da büyük şok! Ertuğrul Bey ölüyor mu?

TRT1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul sezon finali 2. fragmanı yayınlandı. Ertuğrul bey ölüyor mu planlar tutmadı mı?

TRT1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul sezon finali 2. fragmanı yayınlandı. Ertuğrul bey ölüyor mu planlar tutmadı mı? İşte detaylar...

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un heyecanla beklenen 91. sezon finali ile yarın akşam ekranlara gelecek. Dizinin yayınlanan 91. bölüm 2. fragmanı dizi severleri şoke olacak bir görüntüyle karşı karşıya geldi. 

"GİT OĞUL ŞEHİT OL"

Yeni bölüm ile sezon finali yapacak olan dizi Diriliş Ertuğrul'da Sultan Alaeddin Keykubat'ın emri ile doğu sınırında Moğollara karşı cenk etmek için yola çıkar. Ertuğrul Bey, yola çıkmadan önce Hayme Ana "Devletimiz yaşayacak, sancağımız dalganacaksa git oğul! Bu uğurda şehit ol" sözleri ile vedalaşır.

Daha sonra ise Ertuğrul Bey, Halime Sultan ile helalleşir. Ertuğrul Bey ve alpleri yolda saldırıya uğrarlar. Bu sırada Ertuğrul Bey önce bir ok ile sol omzundan yaralanır. Buna rağmen cenke devam eden Ertuğrul Bey, karnından aldığı kılıç darbesi ile yıkılır. 

DİZİDEN AYRILACAK MI?

Yeni bölüm fragmanında beklenmedik bir şekilde Ertuğrul Bey'i kanlar içinde yaralı halde görülünce akıllara ''Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor mu?'' sorusu geldi.

Engin Altan Düzyatan'ın geçtiğimiz günlerde dizideki geleceği hakkında yaptığı açıklama şöyle;

Düzyatan, Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılacağına dair iddiaların gündeme geldiğini hatırlatarak, "Bu haberlerin bizimle alakası yok. Önümüzdeki sezonda oynamaya devam edeceğim." açıklamasında bulundu.ERTUĞRUL BEY'İN PUSUYA DÜŞTÜĞÜ O AN
 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 00:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482