banner480

Deniz Çakır fotoğraflarını çekenlere dava açacak

Geçtiğimiz günlerde öğlen saatlerinde evinin balkonunda görüntülenen ve fotoğraflarının çekilmesine sinirlenen Deniz Çakır, konuyu yargıya taşımaya hazırlanıyor.

Deniz Çakır fotoğraflarını çekenlere dava açacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başarısını yeniden parlatan Deniz Çakır, evinin balkonunda izinsiz çekilen görüntüleri konusunu mahkemeye taşımaya hazırlanıyor.

Deniz Çakır, Kuruçeşme'de yol üstündeki evinin balkonunda yakın arkadaşı oyuncu Ekrem Yücelten ile sohbet ederken samimi halleri ile pobjektiflere takılmıştı.

İZİNSİZ ÇEKİM YAPILDI

Başarılı oyuncu, evinin balkonundayken çekiken fotoğraflarının alt kattaki restoranın da adının göründüğü şekilde yayınlanmasına çok sinirlendi. Bu yüzden ev adresinin kolaylıkla bulunacağını belirten Deniz Çakır, Duymayan Kalmasın'da yer verilen habere göre, konuyu yargıya taşımaya niyetleniyor.TARTIŞMALARA NEDEN OLDU

Deniz Çakır'ın balkonunda çekilen fotoğraflarıyla ilgili maddi ve manevi tazminat davası açmaya hazırlanması, özel hayatın sınırlarının yeniden tartışılmasına neden oldu. Geçen yıllarda Bebek'te yol üstünde oturan Nurgül Yeşilçay da sürekli balkonunda görüntülenip haber olunca evini Ulus'a taşınmıştı. 
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482