Demet Şener ve İbrahim Kutluay'dan şok karar! 15 yıl sonra...

15 yıldır beraber olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşanma kararı aldı.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'dan şok karar! 15 yıl sonra...

Birlikteliklerinde 15 yılı geride bırakan ikili boşanma kararı aldı.

"ALDATILDIM ELİMDE BELGELER VAR"

Dava için gerekli talimatları veren Demet Şener konuyla ilgili olarak Renkli Sayfalar'a yaptığı açıklamada 'İbrahim'le boşanıyoruz, aldatıldım ve elimde belgeler var.

"AİLEM DAĞILIYOR"

Bu haberin muatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ailem deyip kocama inanıyordum.Ne zaman ki gerçekleri öğrendim... Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun. Yakında Aslı Hatemi açıklama yapacak.

"4 YILDIR NELER YAŞIYORUM.."

Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız ' dedi.

"ZİNA VE İHANET"

Demet Şener'in avukatı Aslı Hatemi programa telefonla bağlandı ve şu açıklamayı yaptı: "Şu an tarafımızdan açılmış bir boşanma davası söz konusu değil. Böyle bir durum olursa açıklama yapılacaktır. Ben aile mahremiteri açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Umarım böyle bir sürece girmeyiz. Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı ben yapacağım. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü ve tazminat kazanırsınız. Ben boşanma sebebimiz hakkında şu an konuşamam takdir edersiniz ki."

SOSYETİK GÜZELİN 3 ÇOCUĞU VARBilindiği üzere İbrahim Kutluay, Demet Akalın'ı terk edip Demet Şener ile evlenmişti. Kutluay'ın evliliğin sosyetik güzel Edvina Sponza yüzünden bittiği iddia ediliyor.

Sosyetik güzel Edvina Sponza, 11 yıllık eşi Murat Özyeğin ile tek celsede boşandı. Çiftin, evliliğinden 3 de çocukları bulunuyordu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2016, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER