banner480

Demet Akalın’dan Ebru Gündeş’li paylaşım

Müzik dünyasının başarılı isimleri arasında yer alan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde sağlık problemleri yaşayarak sevenlerini korkutmuştu. Daha sonra ise sağlık durumu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ancak bu paylaşımdaki fotoğrafı dikkatlerden kaçmadı.

Demet Akalın’dan Ebru Gündeş’li paylaşım

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yoğun bir çalışma temposu içine giren şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yaşadığı kulak ağrısı sebebiyle işlerinin bazılarından geri kalmıştı. Demet Akalın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumunun iyi olduğunu takipçilerine duyurdu. 

Demet Akalın’ın sağlık durumu hakkında yaptığı açıklamada kullandığı fotoğraf Ebru Gündeş’in fotoğraflarından birine benzetilince takipçileri son derece ilginç yorumlar yaptı. 

Yazın gelmesiyle birlikte yoğun bir tempo içerisinde çalışmaya başlayan Demet Akalın, geride bıraktığımız günlerde yaşadığı kulak ağrısı nedeniyle işlerinin bazılarından geri kalmıştı. Akalın pazar günü yaptığı paylaşımla sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu. 

Ancak Demet Akalın’ın bu duyuru için seçtiği fotoğraf Ebru Gündeş’in karelerinden birine benzetilince ortaya son derece ilginç yorumlar çıktı. İşte Akalın’ın o satırları ve Ebru Gündeş fotoğrafı:“İyi pazarlar. Sağlık gibisi yok. Yaz geldi diye kendinizi korumaktan vazgeçmeyin vallahi kaç gündür kulak ağrısından ölüyordum. Allahtan bugün iyiyim. Temmuza kadar dünya kadar iş hayatta bitmeyecek ya! Üf aman! Yok yok üflemem hayatta. Bu koşturma beni ayakta tutuyor ve sizden gelen güzel mesajlar dilekler”
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482