banner480

Ciciş Esra'nın itirafıyla yer yerinden oynayacak!

Gündemden düşmeyen Ciciş Esra bu seferde sosyal medya hesabından Söylemezsem Olmaz programı sunucularını hedef aldı

Ciciş Esra'nın itirafıyla yer yerinden oynayacak!

Geçtiğimiz günlerde videosu internete düşen Ciciş Esra bu seferde Söylemezsem Olmaz programının sunucularına sert sözlerle yüklendi. Ve Esra eski sevgilisini hedef aldı. Eski sevgilisinin Söylemezsem Olmaz programına sponsor olduğunu duyunca küplere bindi.

"BENCE SEN GEL PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖR"

Esra Ersoy, "Koltuğunda ne vasıfla oturduğunu anlayamadığım adını bile bilmediğim kadın, o videoda yüzümde makyaj yok tam tersi kavgadan kalan yara izleri var. Saçlarım da taranmamış ve kanlı. Hala dikişler alınmadığı için yıkanması yasak şu an. Ama ben görüntümle ilgilenmemiştim. Sen hala benim güzelliğimi inceliyorsun. Bu ne büyük kıskançlık bence sende gel burada psikolojik tedavi gör." dedi."11 YIL KADINLIK YAPTIM"

Esra Ersoy, "Şu an ayrılmış olsak da daha 1 yıl öncesine kadar 11 yıl kadınlık yaptım sana Murat Yıldırım. Kocatepe Kahveleri sahibi, utanmıyor musun? Benim namusumu yerler altına almaya çalışan Beyaz TV 'Söylemezsem Olmaz' programına, 'Kocatepe Kahveleri sundu, sunar' sponsorluğu verip o programdaki sunucuların aç karınlarını beslemeye! Derhal o sponsorluğu almanı istiyorum. Sende biraz erkeklik varsa bu dediğimi yaparsın! Benim psikolojik tedavi görmeme ve şu an hastanede yatmama sebep olan insanlara, sen nasıl sponsor olursun" şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482