banner480

Chris Cornell neden öldü? Chris Cornell kimdir?

Soundgarden ve Audioslave’in solisti olan Chris Cornell 52 yaşında hayatını kaybetti. Rock yıldızı Detroit kentinde beklenmedik bir şekilde hayata gözlerini yumdu.

Chris Cornell neden öldü? Chris Cornell kimdir?

Soundgarden ve Audioslave’in solisti olan Chris Cornell hayatını kaybetti.

52 yaşında hayata veda eden Rock yıldızı Detroit kentinde yaşamını yitirdi.

Tur için gittiği Detroit'te vefat eden Cornell'ın ölümü beklenmedik bir ölüm olarak yorumlandı. Yıldız ismin temsilciliğini yapan Brian Bumbery, haber ajansına yaptığı açıklamada ölümün sanatçının ailesini sarstığını belirtti.ÖLÜM NEDENİ NE?

Cornell'ın ölüm nedeninin henüz bilinmediği ifade edilirken, adli tıp uzmanlarıyla görüşme halinde olunduğu dile getirildi.

Sanatçının temsilcisi Bumbery, Cornellîn ölümüne gerekli saygının gösterilmesi için mahremiyetlerine dikkat edilmesine gerektiğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

CHRIS CORNELL KİMDİR?

Soundgarden solisti olan Chris Cornell 4 oktavlık sesi ile nam salan bir isimdi. Soundgarden, Nirvana gibi 1990 yıllarının başında ABD'nin Seattle şehrinde ortaya çıkan 'grunge' müziğin liderlerinden biri olarak meşhur oldu.

Pearl Jam grubuna dönen Temple of the Dog isimli grubu kran Cornell, 52 yaşında hayata veda etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 15:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak
Burak - 1 yıl Önce

Herhangi bir rock yıldızı değildi..Grunge akımının öncülerindedi kendisi..biz onun şarkılarını dinleyerek büyüdük nereden baksan 20 yıl dinledik..her şarkısı beni anılarımda değişik zaman ve mekanlara götürür..kötü sürpriz yaptı..

SIRADAKİ HABER

banner481

banner482