banner480

Cem Yılmaz yeni filmi için onun peşinde

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi için oyuncu kadrosuna ekleyeceği isimlerin peşine düşmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosuna eklemek istediği yeni isim ise Gupse Özay.

Cem Yılmaz yeni filmi için onun peşinde

Sevilen komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi Arif V 216 için oyuncu aramaya devam ediyor. Ünlü komedyen Yılmaz'ın filmde oynaması için görüşme yaptığı isimler arasında Ajda Pekkan bile bulunuyor.

Arif V 216’nın çekimlerine henüz başlanmasa da, çekimlerden önceki çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Cem Yılmaz, aynı titizliği oyuncu seçimlerinde de gösteriyor.
 
YENİ İSMİN PEŞİNDE

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın yeni filminde oynatmak istediği isimler ile görüşmelere devam ediyor. En son olarak başarılı oyuncu Seda Bakan ile görüşme yapan Yılmaz, ünlü oyuncuyu sosyal medya üzerinden de takibe aldı. Cem Yılmaz’ın sosyal medya üzerinden yaptığı takipler artık daha çok dikkat çekiyor.
 
Cem Yılmaz Seda Bakan’ın ardından başarılı isim Gupse Özay’ı da takibe alarak, yeni filmi için görüşme yaptığı söylentilerine neden oldu.İDDİALARI GÜÇLENDİRİYOR

Gupse Özay’ı Instagram hesabından takibe alan Cem Yılmaz, Arif V 216’nın oyunca kadrosuna almak istiyor. Bu iddiaları güçlendiren neden ise, Arif V 216 yönetmenliğini yapacak olan ismin Gupse Özay'ın rolaldığı "Deliha" ve "Görümce" filmlerini de yöneten Kıvanç Baruönü olması.
 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482