Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in yeni araçları dikkat çekti

Magazin dünyasında birbirleriyle çok iyi iki arkadaş olarak bilinen oyuncular Cem Yılmaz ve Ozan Güven, birlikte yedikleri yemeğin ardından mekan çıkışı görüntülendi.

Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in yeni araçları dikkat çekti

Cem Yılmaz ve Ozan Güven, geçtiğimiz gün Etiler’de bulunan bir mekanda yemekteydi. Yakın arkadaşlar, yemeğin ardından çevrecilik örneği göstererek elektrikli scooter’larıyla mekanın önünden ayrıldılar.
 
Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün abisi Can Yılmaz, arkadaşları Zafer Algöz ve Ozan Güven’le Etiler’de bir araya geldi.

Yakın arkadaş grubu, uzun bir sohbete dalarak hep birlikte yemek yedi. Yemek yedikleri mekanda bulunan diğer müşterilerin büyük ilgisiyle karşılaşan ünlü komedyen, hayranlarının birlikte fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi.

Ozan Güven ve Cem Yılmaz yemeğin ardından restorandan ilk ayrılanlar arasında yer aldı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, restoran çıkışında referandum için oy vermeye giderken de kullandığı görülen 5 bin 650 lira değerindeki elektrikli scooter’ına bindi.

Yakın arkadaşı Ozan Güven de aynı model scooter’ına binerek ona eşlik etti. Çevreci araçlarına binen ikili yoldan geçenlerin meraklı bakışları içinde mekandan uzaklaştı.


 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER