banner480

Cem Yılmaz, 'Fi'ler arasında kayboldu! Cansu Melis Karakuş'u neden sildi?

Komedi dünyasının bir numaralı ismi olarak adlandırılan Cem Yılmaz, Fi dizisinin güzeli Merve Çağıran'dan ayrıldığın ve yine ekranları kasıp kavuran Fi'nin bir başka oyuncusu olan Cansu Melis Karakuş ile flört ettiği iddia edildi...

Cem Yılmaz, 'Fi'ler arasında kayboldu! Cansu Melis Karakuş'u neden sildi?

Son dönemlerde aşk hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni bir iddia ile gündeme geldi. 

İddialara göre, Fi dizisinin güzel oyuncusu Merve Çağıran ile ilişkisini bitiren Cem Yılmaz, son dönemlerin en iddialı dizilerinden gösterilen Fi'nin bir başka güzel oyuncusu olan Cansu Melis Karakuş ile aşk yaşamaya başladığı ortaya atıldı. Cem Yılmaz'ın Fi'nin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı oyuncu Merve Çağıran'dan ayrıldığı magazin gündeminde yer bulurken, ünlü komedyenin bir sonraki durağı ise aynı dizide rol alan Cansu Melis Karakuş'un olduğu iddia edildi. Cem Yılmaz'ın 2014 Best Model birincisi olan Cansu Melis Karakuş ile flört etmeye başladığı magazin gündemini adete şoka uğrattı. 

INSTAGRAM HESABINDAN SİLDİ

 Ancak bu gelişmelerin ardından Cansu Melis Karakuş'un Hakan Sabancı ile görüntülenince Cem Yılmaz'dan beklenmeyen bir hamle geldi ve 3 gün önce Instagram'dan takip etmeye başladığı Cansu Melis Karakuş'u sildiği belirtildi.

 CANSU MELİS KARAKUŞ KİMDİR?

1991 yılında dünyauya gelen Cansu Melis Karakuş aslen Konya doğumlu. Babası Konyalı olan Cansu Melis Karakuş'un annesi de Suriye kökenli.

Annesi ve babası Cansu Melis Karakuş 16 yaşında iken ayrıldıkları için Cansu Melis Karakuş da annesi ve kardeşi ile birlikte İstanbul'da hayatını sürdürüyor. 

Yeditepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nü kazandığı zaman Kemal Doğulu ve Nihat Odabaşı'nın "Sen tam bir modelsin, kendini harcıyorsun" demesi üzerine modelliğe başladı.O günden sonra hemen bir ajansa kayıt olan ve yarışmaya son dakika kararı ile dahil olarak birinci olan Cansu Melis Karakuş, daha sonra Türkiye'ye uluslararasu arenada ikincilik getirdi.

1.85 metrelikl dikkay çeken bir boy ve fiziğe sahip olan Karakuş, 2014'te Best Model oldu ve daha tacını almadan oyunculuk teklifleri almaya başladı. Güzel model, kendini bu alana çevirdi.
  
 
 
 

 
 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482