Cem Yılmaz'dan Aleyna Tilki bombası!

Son olarak "O Sen Olsan Bari" parçasıyla büyük sükse yapan Aleyna Tilki'den nasibini alan bir ünlü de Cem Yılmaz oldu...

Cem Yılmaz'dan Aleyna Tilki bombası!
Cem Yılmaz Aleyna Tilki ile salonu salladı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Brand Week İstanbul etkinliğine katıldı. Zorlu PSM'de bir konuşma gerçekleştiren Cem Yılmaz esprileriyle kahkaha tufanına yol açtı.

Cem Yılmaz oğlu Kemal'in Cevapsız Çınlama şarkısı ile meşhur olan ve her hareketi magazine gündem konusu olan Aleyna Tilki'nin numarasını istemesini anlattı. Cem Yılmaz, "Oğlum bu kadar erken başlamaya gerek yok, o da seninle beraber büyüyecek" yanıtını verdiğini söyledi ve salon gülme krizine girdi.TAM 5 KEZ!

Oğlu Kemal'in kendisinden Aleyna Tilki'nin tam 5 kere telefon numarası istediğini belirten Cem Yılmaz, "Baba, hafızanda Aleyna Tilki'nin cep telefonu numarası var mı?" diyen oğlunu anlattı. Bu soru karşısında oldukça şaşıran Yılmaz'ın "Oğlum bu kadar erken başlama, Aleyna Tilki orada duruyor" cevabını vermesi olay oldu.

Cem Yılmaz rakiplerine de taş atmadan edemedi ve "İşimin zor kısmı, motivasyonumu kaybetme riski. Rakipsizlik meselesi aslında hiç lezzetli değil." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2017, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER