Buse Terim'den o eleştirilere yanıt geldi!

Buse Terim fiziğini eleştirinlere Instagram hesabından cevap verdi

Buse Terim'den o eleştirilere yanıt geldi!

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı 2014 yılında dünyaevine girmiş 2016 yılında ise ilk kızları Nil'i dünyaya getirmişti. Terim yakın zaman da ise ikinci kez anne oldu. 50  gün önce ikinci kızını dünyaya getiren Buse Terim'in fiziği sosyal medya eleştirildi. Bu eleştirelere Buse sessiz kalamadı ve yanıtını yaptığı bir paylaşımla verdi. 

İşte o paylaşımı:

"Bugün saçımdaki ilk beyazı gördükten sonra biraz size içimi dökmek istedim. Burada var olmaya başladığım günden beri fiziksel görüntüm hakkında yorum yapanlara kısaca bir son 3 senemi özetlemek istiyorum. 26 yaşında yani bundan 2 sene önce ilk kızımı doğurdum, onu 6 ay emzirdim, tam büyütme safhasına geçmişken yeniden hamile olduğumu öğrendim, sil baştan henüz hormonlarım kendini toparlamamışken aynı yola yeniden girdim.

Hamilelik uzaktan çok eğlenceli gözükse de bir kadın için tamamen değişim demektir. Ben bu değişimi 1 sene arayla iki kez yaşadım. İkinci kızımı 50 gün önce kucağıma aldım, şu anda onu da emziriyorum. Sizin için uzaktan çok şahane gözüken o hayatımın içerisinde bir yandan kendi kurduğum işimi yürütmeye, benimle birlikte çalışan 10 tane genç arkadaşım için para kazanmaya ve üretmeye çalışıyorum.Elbette bana yardım edenler var ama 28 yaşında bu kadar yakın iki çocuk annesi olmak ve bu süreçte hep ayakta kalıp hem evimi, hem işimi, hem çocuklarımı hemde tüm hayatımı idare etmek hiç kolay olmuyor bazen. Biz kadınların hayat boyu omuzlarında taşıdığı yükler hep ağır değil mi zaten?Hiç birimizin hayatı dışarıdan göründüğü gibi değil ve hiç birimiz özellikle kadınlar bu mecrada acımasızca yorum yapılmayı hak etmiyoruz. Yeni çıkacak beyazlarıma ve size sevgilerimle..." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER