Burak Hakkı kendini doğaya verdi

Ünlü oyuncu Burak Hakkı bir süredir komşu Yunanistan'da yaşamını sürdürmeye devam ediyor. Şehir hayatından bunalan Hakkı, kendini doğaya vererek çiftlik kurdu.

Burak Hakkı kendini doğaya verdi

Yılmaz Erdoğan, Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol gibi ünlülerin ardından Burak Hakkı'da doğayla baş başa olmayı tercih etti. Bir süredir hayatını Yunanistan'da sürdüren ve Komşu'da bir tiyatro oyununda oynayan yakışıklı oyuncu, hayalini kurduğu çiftliğe sonunda kavuştu. Hakkı, Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Güneyli Köyü'nde satın aldığı 35 bin metrekarelik arsaya çiftlik kurdu.

1 MİLYON 100 BİN LİRA

Yaklaşık 300 bin dolarlık (1 milyon 100 bin lira) arsaya bir de villa inşa eden Hakkı, Saroz Körfezi'ndeki çiftliğinde sebze ve meyve üretimine de başladı.

KOMŞU YUNAN'DA AŞK

Hem yaptığı işlerde gösterdiği başarı ile hem de aşk hayatındaki düzgün gidişat ile hayatına devam eden yakışıklı oyuncu Burak Hakkı Yunan güzeli Hara Pappa'yla ilişki yaşıyor.

KENAN iMİRZALIOĞLU'DA TOĞRAĞA YATIRIM YAPMIŞTI

Kenan İmirzalıoğlu'da geçtiğimiz günlerde şehir hayatından uzaklaşmak için toğrağa yatırım yapmıştı. Çocukluğu ailesinin yaşadığı Ankara'daki köyde çiftçilikle geçen İmirzalıoğlu, topraktan kopamadı. Yakın zamana kadar amcasının oğluyla birlikte Cihangir ve Tarlabaşı semtlerinden eski binaları alıp yenileyerek satışa çıkaran veya kiralayan oyuncu Tekirdağ'ın İstanbul'a en yakın ilçelerinden Çerkezköy'de 10 dönüm tarla alarak yeni bir yatırım yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER