banner480

Bergüzar Korel oğlu Ali’yi nasıl yetiştirdiklerini anlattı

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Vatanım Sensin’de canlandırdığı Azize karakteri ile hayran kitlesini genişleten güzel oyuncu Bergüzar Korel, oğlu Ali’nin yetişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyerek nasıl davrandıklarını anlattı.

Bergüzar Korel oğlu Ali’yi nasıl yetiştirdiklerini anlattı

Başarılı oyuncular Bergüzar Korel ve Halit Ergenç magazin dünyasında parmakla gösterilen çiftler arasında yer alıyor. Gerek aralarındaki sevgi ve saygı ile gerekse çocuklarını yetiştirme tarzları ile dikkat çeken ünlü çift oğulları Ali’nin şımarık yetişmemesi için çaba sarf ediyorlar.


 
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin 7 yaşında olan oğlu Ali’yi ünlü bir ailenin çocuğu olarak değil bilinçli ve eğitimli bir ailenin çocuğu olarak yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi. Korel, oğlunun para harcama kriteri olarak elinde bulunan miktara göre harcama yaptırdıklarını anlatarak Ali’nin istediği her şeyi satın alamayacağı bilincini oluşturmak için gayret gösterdiklerini vurguladı. Ünlü oyuncu, Ali’nin duygusal bir yapıya sahip olduğunu da ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482