Bensu Soral’ın ilginç cevabı

Oynadığı dizilerdeki başarılı performansı ile dikkat çeken güzel oyuncu Bensu Soral, uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile bir mekan çıkışında görüntülendi.

Bensu Soral’ın ilginç cevabı

Geçtiğimiz akşam sevgilisi Hakan Baş ile birlikte futbolcu Semih Kaya ve sevgilisi Yasemin Saylar’la birlikte Yeniköy’de bulunan bir mekandan çıkışlarında kameralar tarafından görüntülendi.

Başarılı oyuncu Bensu Soral’ın uzun süredir birlikte olduğu Hakan Baş, sevgilisi Soral’ın doğum günü için büyük bir jest yaparak Avusturya’da bulunan fenomen tatil bölgelerinden biri olan Hallstatt’a tatile götürmüştü. Bensu Soral’a ise bu tatil hakkında görüşleri soruldu. Soral tatille ilgili, “Çok güzel geçti. Hakan çok iyi düşünmüş, çok huzurlu bir yerdi, çok az insan vardı” diyerek sakin bir tatil geçirdiklerini anlattı.  
 
YAKINDA TEK TAŞ GÖRÜNÜYOR MU?

Sevgilisi ile düzgün giden bir ilişkisi olan Bensu Soral, evlilikle ilgili sorulara ilginç yanıtlar verdi. Muhabirlerin sorduğu ‘tek taş gelir mi yakında’ sorusuna karşılık güzel oyuncu, “Yok ya ben kullanmıyorum öyle şeyler. O yüzden almaz Hakan bana öyle şeyler.” diyerek herkesi şaşırttı. Cevap verirken de bir süre duraksadığı görülen Bensu Soral’ın hali gazetecilerin gözünden kaçmadı ve tek taş cevabını pek inandırıcı bulmadı.

DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Bensu Soral’a sevgilisi tarafından alındığı iddia edilen pahalı kolyeyi de hatırlatan muhabirlere öyle bir şey olmadığını söyledi ve ‘ne aldığını değil kolye almadığını söyleyebilirim’ cevabını verdi.    
 
EVLİLİK KONUSUNDA KESİN KARARI

Güzel bir birlikteliği olan Bensu Soral’a yakında evlilik olup olmadığı sorulduğunda ise daha soruyu bitirmeden ve sevgilisi Hasan Baş’ın konuşmasına bile izin vermeden, “Hayır. Şimdilik öyle bir şey düşünmüyoruz. Biz böyle bir şeye beraber karar veririz” cevabını vererek konuya bakış açısını net bir şekilde dile getirdi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
erdal erman amasya
erdal erman amasya - 1 yıl Önce

merhaba niye içerde dizisinden ayrıldınki

erdal erman amasya
erdal erman amasya - 1 yıl Önce

seni ve ablanı çok seviyorum

SIRADAKİ HABER