Başak Sayan paylaşımıyla duygu dolu anlar yaşattı

Başak Sayan 2014'te ekonomist Murat Vardal ile havaalanında tanışmış ve 40 gün sonra nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz günlerde ikiz çoçuklarını dünyaya getiren Sayan heyecanlı anlarını sosyal medya hesabından paylaşarak hayranlarına duygusal anlar yaşattı.

Başak Sayan paylaşımıyla duygu dolu anlar yaşattı

3 yıl önce Bodrum Havaalanı'ndan Ankara'ya uçarken tanıştığı Murat Vardal ile 40 gün sonra evlenen Sayan'ın ikiz bebekleri dünyaya geldi. Sayan, Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafında ikiz bebeklerini dünyaya getirmeye hazırlanırken neler hissettiğini satırlara döktü.

Sayan paylaştığı fotoğrafın altına, ''Bu fotoğrafta ameliyathaneye götürülüyorum. Eşim, arkadaşlarım, annem, babam herkes yanımda. Ben asansörü beklerken gözyaşlarımı tutamıyorum. Annemin eli benim alnımda. Anne olmak böyle bir şey sanırım. Farkında bile değildim bunların o an. Heyecan, korku, coşku, merak tüm korkularım birbirine girmiş durumdaydı. Hayatımın hiçbir anında böyle bir duygu seli ve karmaşası yaşamamıştım. Böyle anları paylaşabilmek çok önemli. Bir daha bu an yaşamayacak, geride bıraktığımız pek çok an gibi. Bir daha o ana asla geri dönemeyeceğiz. Sadece zihnimizde o ana dair saklanan anılar dışında. O yüzden böyle anlarda yanınızda olan insanların kıymetini de bilmek gerek."

''NE KADAR ŞANSLI BİR İNSANMIŞIM BEN"

Kendisini yalnız bırakmayan ailesine ve arkadaşlarına da teşekkür eden Sayan paylaşımına şu şekilde devam etti, "Ben beni yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarıma, iyi günde kötü günde yanımda olan aileme, miniklerimi gördüğünde hüngür hüngür ağlayan babama, ne kadar kavga edersek edelim (her anne kız gibi) kalbi benim için çarpan, daima yanımda olan anneme ve ilk günden beri yalnız olmadığımı hissettirip beni destekleyen eşime... Çok teşekkürler. .. Ne kadar şanslı bir insanmışım ben..."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER