banner480

Başak Sayan hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz haftalarda eşi Murat Vardal'ın silahlı saldırıya uğramasıyla büyük bir şok yaşayan güzel oyuncu Başak Sayan hastaneye kaldırıldı.

Başak Sayan hastaneye kaldırıldı

Sevilen oyuncu Başak Sayan yayınlandığı döneme damgasını vuran Yaprak Dökümü dizisi ile ekranların parlayan yıldızı haline geldi. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra kitap yazarlığı da yapan başarılı isim Başak Sayan’ın hastaneye kaldırıldığı haberi herkesi şok etti. Başak Sayan ayrıca aldığı astroloji eğitimi ile de rakipleri arasında öne geçmeyi başarıyor.

SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Geçtiğimiz hafta bir otopark sıkıntısı yüzünden silahlı saldırıya uğrayan Başak Sayan’ın eşi Murat Varol’un şokunu üzerlerinden atamayan çift, şimdi de Başak Sayan’ın hastaneye kaldırılmasının şokunu yaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda apartman komşusunun sabah yaşanan otopark tartışmasına akşam kapılarına eşi Murat Varol’a silah çekmeyle sonuçlandırılmasıyla büyük bir sarsıntı yaşayan ünlü isim, hastaneye kaldırıldı.ERKEN DOĞUM RİSKİ VAR

Eşi Murat Varol’un silahlı saldırıya uğramasının ardından kendine gelemeyen ve ikizlerine hamile olan Başak Sayan, vücudundaki kasılmalar nedeni ile hastaneye kaldırıldı. 6.5 aylık hamile olan Başak Sayan, yaşadığı gerginlikten dolayı vücudunda yaşanan kasılmalar sebebiyle erken doğum riskine girerek tedavi altına alındı.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482