banner480

Başak Sayan doğumunu anlattı

Geçtiğimiz hafta Ares ve Milan adını verdiği ikiz bebeklerini dünyaya getiren başarılı oyuncu Başak Sayan o mutlu anlarını sevenleriyle paylaştı. Doğum anını anlatan güzel oyuncu hayatının en önemli dakikaları olduğunu söyledi.

Başak Sayan doğumunu anlattı

Murat Vardal ile birlikte mutlu bir evliliği olan oyuncu Başak Sayan, Instagram hesabından ikiz bebeklerini dünyaya getirmeye hazırlanırken neler hissettiğini takipçileri ile paylaştı.
 
İŞTE BAŞAK SAYAN’IN O YAZISI:
 
''Doğum telaşından hiçbir şeyin farkında olmadığımı fotoğrafları yeni yeni görmeye başlayınca anladım.?? Bu fotoğrafta ameliyathaneye götürülüyorum. Eşim, arkadaşlarım, annem, babam herkes yanımda. Ben asansörü beklerken gözyaşlarımı tutamıyorum.? Annemin eli benim alnımda.???? Anne olmak böyle bir şey sanırım. ??Farkında bile değildim bunların o an. Heyecan, korku, coşku, merak tüm korkularım birbirine girmiş durumdaydı. Hayatımın hiçbir anında böyle bir duygu seli ve karmaşası yaşamamıştım. ?? Böyle anları paylaşabilmek çok önemli. Bir daha bu an yaşamayacak, geride bıraktığımız pek çok an gibi. Bir daha o ana asla geri dönemeyeceğiz. Sadece zihnimizde o ana dair saklanan anılar dışında. O yüzden böyle anlarda yanınızda olan insanların kıymetini de bilmek gerek. Ben beni yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarıma, iyi günde kötü günde yanımda olan aileme, miniklerimi gördüğünde hüngür hüngür ağlayan babama, ne kadar kavga edersek edelim (her anne kız gibi????) kalbi benim için çarpan, her daim yanımda olan anneme ve ilk günden beri yalnız olmadığımı hissettirip beni destekleyen eşime...
 
Çok teşekkürler. .. Ne kadar şanslı bir insanmışım ben..."
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482