Barış Arduç’un ilginç sözleşme yorumu

Ekranların en yakışıklı isimleri arasında yer alan Barış Arduç, oynadığı kiralık aşk dizisindeki karakterinden sonra yıldızı parladı. Arduç ve sevgilisi Gupse Özay arasındaki sözleşme konusuna yakışıklı oyuncu Barış Arduç’un verdiği cevap ise bir hayli ilginç.

Barış Arduç’un ilginç sözleşme yorumu

Geçtiğimiz gün bir araya gelen Gupse Özay ve sevgilisi Barış Arduç ile Bugra Gürsoy ve sevgilisi bir AVM’den çıkarken objektiflere takıldı.
 
Magazin muhabirlerinin sorularını cevapsız bırakan Gupse Özay hasta olduğundan dolayı makyajsız  ve yorgun görüntüsü gözlerden kaçmadı. Arduç ve Özay çiftinin yakın dostlarından biri olan Buğra Gürsoy ve yanındaki sevgilisi de Gupse Özay ile aynı araca binmeyi tercih etti.
 
Arkadaşları ile bir AVM’de görüşerek keyifli vakit geçiren yakışıklı oyuncu Barış Arduç, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Çıkışta gayet mutlu görünen Arduç, “keyifler yerinde, hep birlikte yemek yedik.” Açıklamasını yaptı.   
 
Barış Arduç, geçtiğimiz günlerde magazin gündemine oturan yeni projesinde bulunan yıllık sözleşme konusuyla ilgili olarak “Sürekli bu konuyu konuşmanın bir anlamı yok, biz beraber mutluyuz, tabi ki bir ilişkiye bir ömür biçmenin anlamı yok, biz gayet iyiyiz” açıklaması ile herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz dönem oynadığı başarılı dizinin bitmesinin ardından yeni bir proje için hazırlıklara başlayan Arduç, bu konuyla ilgili de bilgi verdi. Yeni projesi için imzaladığı üç yıllık sözleşme konusunda Barış Arduç, “sözleşme var ama süresi ile ilgili belli bir şey yok” şeklinde konuştu.

 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
solmaz
solmaz - 1 yıl Önce

ayy ALLAHIM bize verdiğin esmer bir melek bayılıyorumabu adama
iple çekiyoruz senin yenidizini işllh beren saat yada serenay la olursunn

şevval
şevval - 1 yıl Önce

seni seviyoruzzz hepimiz çekemeyen kremini sürsün

özlem
özlem - 1 yıl Önce

rolünün hakkını veriyo yaa bu adam

samet
samet - 1 yıl Önce

normalde hi
ç bir erkek oyuncuyu sevmem 1 barış arduç 2 kenan imirzalıoğlu

derya
derya - 1 yıl Önce

seni sadece genç kızlar değil annelerinde sevilen oyuncususun

hira
hira - 1 yıl Önce

biz ailece seviyoruz barış arduçu çok efendi asabi rolüne yakışıklılığına denilcek yok saten

BARIŞ ÖZAY
BARIŞ ÖZAY - 1 yıl Önce

SÖZLEŞME APTAL GUPSE REZİL ETTİ KENDİNİ KEDİDE YALAN

SIRADAKİ HABER