banner480

Banu Alkan’ın öğrenci sevgilisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan sabah kuşağı programı Renkli Sayfalar’a katılan ‘Afrodit’ lakaplı oyuncu Banu Alkan, aşk yaşamaya başladığı sevgilisini anlatınca herkes şaşkına döndü.

Banu Alkan’ın öğrenci sevgilisi

Renkli Sayfalar programına konuk olarak katılan Banu Alkan, Los Angeles'ta üniversitede öğrencisi olan genç bir adamla ilişki yaşamaya başladığını açıkladı. 
 
Bir dönem sinemaya oyunculuğu ile damga vuran ünlü isim Banu Alkan, calı yayınlanan bir programa konuk olarak katıldı.     

Program sırasında yaşadığı ilişkiyi anlatan ve sunucuların ısrarına dayanamayan 58 yaşındaki oyuncu Banu Alkan, çok güzel bir aşk yaşadığını itiraf etti. Alkan, Amerika'da üniversite öğrencisi olan aşk yaşadığı 31 yaşındaki sevgilisinin fotoğrafını ise canlı yayında telefondan gösterdi. Banu Alkan'ın sevgilisinin öğrenci olduğunu söyleyen sunucu fotoğrafın kendisinde olduğunu ancak Banu Alkan istediği zaman kendisinin göstereceğini söyledi.

ÜNVERSİTE ÖĞRENCİSİ

Banu Alkan sevgilisinden izin almadığını söyleyerek fotoğrafı göstermek istemedi ancak programdaki ısrara dayanamayarak canlı yayında telefonunu çıkardı ve fotoğrafı gösterdi. Yeni sevgilisinin baş harfinin "M" ile başladığını ve Los Angeles'da okuduğunu söyleyen Banu Alkan, "yeni sevgilisiyle çok az yaş farkım var" şeklindeki açıklaması ile de şaşırtmaya devam etti.
Banu Alkan, 31 yaşında olan sevgilisi ile 6 aydır birlikte olduklarını ve gelinlik giyerek evlenmek istediklerini de söyledi.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482