banner480

Bahar-Nihal Candan kardeşlere ağır sözler!

Bir yarışma programında ünlenen ve daha sona adı magazinsel olaylara karışan Bahar-Nihal Candan kardeşlerin son söylediklerinden sonra yeni bir tartışma konusu ortaya çıktı.

Bahar-Nihal Candan kardeşlere ağır sözler!

Geçtiğimiz hafta bir eğlence sırasında yaşanan olaylar nedeni ile birden magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasına giren Bahar-Nihal Candan kardeşler tarafından yapılan açıklamalar üzerine konu başka yerlere doğru gitti. Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılma sebepleri olarak gösterilen Bahar-Nihal Candan kardeşlerden Bahar Candan’ın yaptığı açıklama ile sinirlenen Esra - Ceyda Ersoy kardeşler, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile yeni bir tartışma konusunun başlamasına neden oldu.
 
Bahar Candan tarafından yapılan ‘’biz Esra - Ceyda Ersoy kardeşlere benzemeyiz’’ açıklaması üzerine sosyal medyadan paylaşım yapan Esra - Ceyda Ersoy kardeşler ağır sözlerle Bahar-Nihal Candan kardeşleri eleştirdi.
 
Bahar Candan’ın yıllar önceki halinin olduğu bir fotoğrafı paylaşarak altına yazdığı ile yeni bir tartışam konusunun fitilini ateşledi.
 
İşte Esra - Ceyda Ersoy kardeşlerin yazısı:

‘’Bakın dombili kardeşler sizi bize benzetmelerinden çok rahatsız oluyoruz çünkü ÇOK ÇİRKİNSİNİZ''

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482