banner480

Bahar Candan Murat Boz ve Aslı Enver barışmasına yorum yaptı

Geçtiğimiz haftalarda magazin gündeminde sansasyonel olaylarla dikkat çeken Bahar Candan, Murat Boz ve Aslı Enver’in barışması hakkında yorum yaptı.

Bahar Candan Murat Boz ve Aslı Enver barışmasına yorum yaptı

Bir moda programında yaptıkları ve söyledikleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Bahar Candan, Bodrum gecelerine giriş yaptı. Burada sahne alacak olan Bahar Candan, Murat Boz ve Aslı Enver’in yeniden barışması hakkında yorum yaptı.Bodrum gecelerinde sahne alacak olan Candan, sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Candan Bodrum’da olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyerek “Okulların tatil olmasıyla birlikte hemen Bodrum’a geldim. Her hafta Pasha club de sahne alacağım. Şarkımı söyleyeceğim. Hayatımın en mutlu günü bugün. Çok yoruldum. Hem yarışma programı hemde okulum ve güzellik merkezindeki sorumluluklarım beni oldukça yordu. Ama beni eğlenmek dinlendiriyor. Ben burada hem eğleneceğim hem dinleneceğim bir yandan da tatil yapıp para biriktireceğim” dedi.HAKSIZLIK YAPILDI

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Eser Yenerler’in evinde Murat Boz’la eğlendiği için magazin gündemine bomba gibi düşen Bahar Candan haksızlığa uğradığını söyleyerek “Benim için talihsizlikti. Benim tarafından söylenecek bütün sözler söylendi. Bana çok büyük haksızlık yapıldı” dedi.
Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver’in yeniden barışmasıyla ilgili olarak ‘’barışıp barışmamaları beni ilgilendirmiyor bana ne’’ diyerek umursamadığını söyledi. Bahar Candan sözlerine, kendisinin özel hayatının da kimseyi ilgilendirmediğini ekledi.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482