Azra Akın evlenme teklifini nasıl aldığını anlattı

Dünya güzeli tabiri tam üstüne göre olan Azra Akın ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Atakan Koru yaz aylarında evlenmeye hazırlanıyor. Hazırlıklar devam ederken Azra Akın, evlenme teklifini nasıl aldığını anlattı.

Azra Akın evlenme teklifini nasıl aldığını anlattı

Ünlü model ve oyuncu Azra Akın, yaklaşık 4 yılıdır aşk yaşadığı ve Ağustos ayında nikah masasına oturacağı sevgilisi Atakan Koru ile olan birlikteliklerini ve sevgilisinden nasıl evlenme teklifi aldığını anlattı.
 
Şimdilerde evlilik hazırlığında olan Azra Akın, evlenme teklifini anlatırken aynı heyecanı tekrar yaşayarak samimi açıklamalarda bulundu. 

KARNAVAL GİBİ TEKLİF
 
Ünlü isimlerin evlilik tekliflerini nasıl aldıkları her zaman merak konusu olmuştur. Bu isimlerdn biri de yakında evlenecek olan Azra Akın. Güzel manken nasıl evlenme teklifi aldığını şöyle anlattı; ‘’Son dakika bir seyahat programı yaptık, arkadaşlarla Brezilya’ya gitmeye karar verdik. Ben Brezilya’yı da dans etmeyi de çok seviyorum. Orada sokak karnavallarına katıldık. Beatles’ın ‘samba’ cover’ını dinliyorduk. On binlerce kişinin ortasında yüzüğü çıkardı. Çok şaşırdım, gözyaşlarımı tutamadım...’’ diyerek heyecanını paylaştı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER