banner480

Asuman Dabak kaza yaptı

Ünlü oyuncu Asuman Dabak, dizi ve film çekimlerinden bulduğu fırsatta kendini tatile atmak isterken ölümden döndü. Asuman Dabak yoğun iş temposundan kaçmak için gittiği Çeşme'de kaza geçirdi.

Asuman Dabak kaza yaptı

Çeşme’ye tatil yapmak için giden ve oradan da Urla’da olan ağabeyini ziyarete giden oyuncu, ailesiyle birlikte gece yemek yedikten sonra tekrar evine dönmek için arabasına bindi. Urla'dan Çeşme’ye dönüşü sırasında tenha olan yolda kırmızı ışığın yanıyor olmasına rağmen yola fırlayan bir araç, Asuman Dabak'ın arabasına hızla çarptı.
 
KEMERİ HAYATINI KURTARDI
 
Kendisine çarpan arabayı kullanan gencin dikkatsizliği yüzünden meydana gelen kazada Asuman Dabak, ölümden döndü. Dabak’ın aracını kullanırken emniyet kemeri takılı olması hayatını kurtardı. Buna rağmen boynundan darbe aldı. Asuman Dabak, “Şükürler olsun hepimiz hayattayız. Allah hepimizi beterinden korusun ama gençler araba kullanırken lütfen daha dikkatli olsun” diyerek pozitif düşüncelerini bir kez daha gösterdi. Oyuncuya ilk müdahalenin hastanede yapıldığını daha sonra boyunluk takmak zorunda olduğu ama durumunun iyi olduğunu menajeri Tümay Özokur yaptığı açıklama ile duyurdu.  
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482