banner480

Aslı Enver Instagram'dan duyurdu: Bugünden itibaren...

Günlerdir hakkında çıkan ‘ayrılık ve yeni bir aşk yaşamaya başladı’ haberlerine sessiz kalan güzel oyuncu Aslı Enver bu sessizliğe daha fazla dayanamayarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Aslı Enver Instagram'dan duyurdu: Bugünden itibaren...

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Murat Boz tarafından aldatıldığı iddia edilerek ayrıldıkları söylenene Murat Boz ve Aslı Enver çifti çıkan haberler karşısında sessizliklerini saygılarını korumayı başarıyorlardı. Aslı Enver hakkında çıkan diğer haber ise konuyu tamamen farklı bir noktaya getirmişti.
 
Aslı Enver’in büyük bir çıkış yapan dizisi İstanbullu Gelin’deki rol arkadaşı Özcan Deniz ile aralarında bir ilişki olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu iddialar karşısında sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Aslı Enver ‘Yok artık’ diyerek haberi yalanlamış ve Özcan Deniz de ‘gülüp geçiyorum’ diyerek böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylemişti.
 
Yapılan açıklamalara rağmen hala aralarında bir ilişki olduğu haberleri Aslı Enver’in canını fena sıktı. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile hakkında çıkan asılsız haberleri yapanlara gerekli uygulamaları yapacağını söyleyerek ne kadar üzüldüğünü gösterdi.
 
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482