Asena Atalay aşk iddialarına cevap verdi

Ünlü futbolcu Caner Erkin'le boşanan Asena Atalay'ın adı şarkıcı Edis'le aşk haberlerine karıştı. Atalay, adının karıştığı bu aşk haberlerini yalanladı.

Asena Atalay aşk iddialarına cevap verdi

Asena Atalay önceki gün bir mekandan şarkıcı Edis'le çıkarken görüntülendi. Mekan çıkışı aynı araçla ayrılan ikilinin arasında aşk dedikoduları çıktı. Bugün bazı gazeteler Asena ile Edis'in aşk yaşadığını iddia etti. Bu iddialar üzerine Asena Atalay, Instagram hesabından bir açıklamada bulunarak çıkan bu haberleri yalanladı.

''EDİS BENİM ARKADAŞIM... SIRDAŞIM''

Atalay, "Evettt bu sabah da başka bir yalan habere uyandık PES diyorum artık. Ozan abinin doğum gününde Edis ve ben. Edis benim senelerdir arkadaşımdır, sırdaşımdır. Öz kardeşimden farksızdır. Yalan haberlerinize artık bir son verin. Üzüyorsunuz !!! Bu haberi yapan arkadaşı avukatıma bildirdiğimi ve hukuki işlemleri başlayacağımızı bildirmek isterim. Bu arada hayatımda biri var mı diye merak ediyorsanız ???! Yok!!! Uzunnn bir süre hayatıma birini almaya niyetimde Yok!!! diyerek bu iddialara sert tepki vererek çıkan haberleri yalanladı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER