banner480

Arto’dan Aleyna Tilki uyarısı

Ünlü isimler Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasında yaşanan gerginliğin arkasından ikilinin aralarındaki buzları eriterek dost olmaya çalışması magazin camiası tarafından hayretle takip ediliyor.

Arto’dan Aleyna Tilki uyarısı

Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasında yaşanan tatsızlığın ardından barış ilan etmeleri ve birlikte sahneye kadar çıkmalarına şarkıcı Arto’dan sert bir uyarı geldi. Demet Akalın’ı Aleyna Tilki konusunda sert bir dille uyaran Arto’nun mesajı gündemi salladı.

Geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde Demet Akalın'ın sahne aldığı mekanda Akalın'a sahnede sürpriz yapılarak iki isim eşlik etmek için sahneye çıktı. Demet Akalın’a eşlik etmek için sahneye çıkan Aleyna Tilki ve Cem Belevi'yi görenler önce biraz şaşırdı daha sonra eğlenceye devam etti.
 
Aleyna Tilki'nin yaptığı "Beni kocaman tepelerden salıncakla indirdi!.." paylaşımın üzerine şarkıcı Arto sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.
 
İşte şarkıcı Arto'nun imalı o mesajı;

"Bugün tepelerden salıncakla indirip, yarın o salıncağı altından çeker!!! Aman DİKKAT ET!!! Bunun daha öncede tecrübe ettin!!! Sen zaten parlak ve değerli bir madensin!.. Miami'den sevgiler aman dikkat!!!" dedi.
Arto'nun sosyal medya hesabından paylaştığı bu mesajının Demet Akalın'a  Aleyna Tilki konusunda dikkatli olması uyarısı yapması dikkatlerden kaçmadı.


 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aleyna
Aleyna - 1 yıl Önce

Bu yazısıyla demet akalını değil aleyna tilkiyi uyarmış haberi kontrol edin isterseniz

SIRADAKİ HABER

banner481

banner482