Aras Bulut İynemli'den gözaltı haberlerine yanıt geldi

Aras Bulut İynemli'nin gözaltına alınmasıyla ilgili haberler gün boyu sevenlerini hem üzdü hem de meraklandırdı. Aras Bulut İynemli'den bir cevap bekleniyordu fakat takipçilerini yanıtsız bıraktı. Sonunda Aras Bulut İynemli 1,5 aylık sosyal medya suskunluğunu bozarak paylaşımda bulundu ve sessizliğini bozdu.

Aras Bulut İynemli'den gözaltı haberlerine yanıt geldi

Aras Bulut İynemli'nin gözaltına alınmasıyla ilgili haberler  gün boyu sevenlerini hem üzdü hem de meraklandırdı. Aras Bulut İynemli'den bir cevap bekleniyordu fakat takipçilerini yanıtsız bıraktı. Sonunda Aras Bulut İynemli 1,5 aylık sosyal medya suskunluğunu bozarak paylaşımda bulundu ve sessizliğini bozdu.

Aras Bulut İynemli'nin bu sabaha karşı Çeşme'de bi gece kulübünde narkotik tarafından gözaltına alındığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü.  Aras Bulut İynemli'nin bağlı olduğu ajans yetkilileri ise bu iddianın asılsız ve yalan olduğunu belirterek, bunun gerçeği yansıtmadığını bildirdiler. 

Aras Bulut İynemli 1,5 aydır kullanmadı sosyal medya hesabı Instagram'ı hakkında çıkan gözaltı iddialarından sonra kullanarak şu paylaşımda bulundu ve sevenleri derin bir nefes aldı.

İşte o paylaşım: 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER