banner480

Alişan'dan ayrılık açıklaması

Kısa bir dönem önce nişanlanan Eda Erol ve Alişan çifti ayrılık kararı aldı. Alişan sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Alişan'dan ayrılık açıklaması
İlk olarak Eda Erol'un sosyal medya hesabından paylaştığı 'yollarımızı ayırdık' mesajı ilk olarak yalanlansa da günün ilerleyen saatlerinde farklı iddialar gündeme geldi. Çıkan farklı iddialar üzerine Alişan'dan açıklama geldi. İşte ünlü şarkıcının ayrılık açıklaması;

"Bilgilendirme… Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarf ettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum."

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482