banner480

Aleyna Tilki'ye belediye başkanı şoku

Bursa’da, bu yıl 26´ncısı düzenlenen Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni’nin son günü eğlencesi olarak Aleyna Tilki de sahneye çıktı.

Aleyna Tilki'ye belediye başkanı şoku

Geleneksel Orhaneli Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni, vatandaşlara renkli anlar yaşattı. 3 gün süren etkinliğin son gününde ise genç şarkıcı Aleyna Tilki ve Bengü ve Coşkun Sabah sahne aldı. Şenlik için kurulan alanını dolduran yaklaşık 50 bin kişi konserlerle coştu.

"BU BENİM İÇİN EN BÜYÜK ÖDÜL"

Konserler başlamadan önce konuşma yapan Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, "Türkiye’nin her tarafından, dünyanın birçok ülkesinden ağırladığımız misafirlerimiz var. Onları mutlu ettik. Hiç yorgunluk hissetmiyoruz. Şimdi bu festivalin son günündeyiz. Burada yaklaşık 50 bin kişi var. Bu 50 bin kişinin gözlerinde mutluluk var, sevinç var. Bu benim için en büyük ödül" dedi.

Konserde sahneye ilk olarak Coşkun Sabah çıktı. Şarkılarını binlerce kişiyle aynı ağızdan söyleyen sevilen şarkıcı Coşkun Sabah, Orhaneli´de olmaktan duyduğu mutluluğu da dile getirdi.Müzik dünyasının son dönemdeki en popüler isimlerinden olan Aleyna Tilki´nin sahne almasıyla şenlik alanındaki coşku ikiye katlandı. Bursa’da ilk kez halk konserine çıkan Aleyna Tilki ilk şarkısının ardından gelen alkışlardan memnun olmayınca güçlü alkış duyana kadar devamını istedi. Sahneye özel orkestrasıyla birlikte çıkan Aleyna Tilki, kendisine özgü yorumu ile Türk Halk Müziği, pop ve rock şarkıları seslendirdi.

"BİR KARIŞ BOYU VAR AMA..."

Gördüğü ilgi karşısında mutlu olan Aleyna Tilki, "Amacım Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek, dünya starı olmak. Bunun için de zaten gerekli çalışmalar yapılıyor " diye konuştu. Konser bitiminde Aleyna Tilki’ye çiçeğini vermek üzere sahneye çıkan Başkan İrfan Tatlıoğlu, "Biz bu sene kimi getirelim dediğimizde birileri gelip dedi ki; Aleyna Tilki. Biz 62 model olduğumuz için tanıyamadık. İnternetten birkaç eserini dinledik. Böyle bir hanımefendi olduğunu gördük. Şimdi de canlı gördük çıtı pıtı, hanımefendi bir kızımız. Bir karış boyu var ama Allah bir ses vermiş. Allah nazardan saklasın" dedi.Bİ DÜNYA MAÇ! www.skyskor.com

 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482