banner480

Aleyna Tilki'nin şarkısı yeniden yayında

Yaptıkları ve söyledikleriyle magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" şarkısı telif hakkı gerekçesiyle YouTube’dan kaldırılmıştı. Daha sonra yapılan incelemenin ardından şarkı yeniden yayınlanmaya başladı.

Aleyna Tilki'nin şarkısı yeniden yayında

Çıktığı günden bu yana 287 milyondan fazla izlenmeye sahip olan "Cevapsız Çınlama" adlı şarkı, telif hakkı nedeniyle YouTube yayınından kaldırılmıştı. Konuyla ilgili resmi Twitter hesabından açıklama yapan Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki, durumun yaşanan bir yanlışlıktan dolayı meydana geldiğini ve gerçek bir telif hakkı olmadığını açıklamıştı.

Emrah Karaduman, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, "Arkadaşlar Aleyna'nın telif attığı bir durum yok, beraber gülüyoruz, YouTube'un bir açığı olsa gerek, yarın ola hayrola" şeklinde açıklamıştı.

Aleyna Tilki de Twitter'dan, "Ben niye kendime telif hakkı koyayım. Aleyna Tilki tarafından telif hakkı yemiş video. Kendi kendime telif atmayacağıma göre.. Sahte kimliğimle, iznim olmadığını söylemişler." mesajını paylaşmıştı.

ALEYNA TİLKİ MÜJDEYİ VERDİ

Aleyna Tilki, yayından kaldırılan şarkısı için tekrar yayınlanmaya başladığı haberini sosyal medya hesabı Twitter'dan duyurdu. Aleyna Tilki, "Videomuz geri geldi gençleeeerr" notuyla şarkının yeniden yayında olduğu müjdesini verdi.Emrah Karaduman ise, Twitter hesabından yaptığı açıklamada hem sitem etti hem de sevindiğini dile getirdi. Karaduman: "Videonun geri gelmesine mi sevineyim, 'sahte tık yaparsanız böyle kaldırırlar' diyerek bu mübarek ayda kul hakkına girenlere mi üzüleyim.." dedi.
 

 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482