Aleyna Tilki'den yine iddialı çıkış

'Cevapsız Çınlama' ile büyük bir çıkış yakalayan Aleyna Tilki, 17. yaş günü kutlamasında yine iddialı açıklamalar yaptı.

Aleyna Tilki'den yine iddialı çıkış

Son dönemin en çok konuşulan ismi Aleyna Tilki, 17'nci yaş gününü Tarabya'da verilen özel partiyle kutladı. Mekân çıkışında duygularını paylaşan genç şarkıcı, daha önce yaptığı iddialı açıklamalarına yenilerini ekledi.

''SENEYE DÜNYA STARIYIM''
''2017'ye damga vurdum." diyerek sözlerine başlayan Aleyna Tilki, "Damgaya devam ederken ben o damgayı güzelleştirmek istiyorum. Ona Aleyna Tilki'nin enlerimi koymak istiyorum. Hazır olun zaten seneye dünya starıyım" şeklinde konuştu. Tilki, Lady Gaga ile aynı gün doğmasının bir işaret olduğunu söyleyerek Lady Gaga'yı örnek aldığını ifade etti.

''HEPSİ BENİM İYİLİĞİM İÇİNDİ''

Aleyna Tilki, Günaydın'ın kendisi hakkında attığı manşetler içinde öz eleştiride bulundu. Genç şarkıcı, ''Hepsi benim iyiliğim için yapılmış haberlerdi. İyiki de yapıldı. Ama bu haberlere üzülen anne ve babamı teselli etmek bana düştü. Onlara resmen ebeveynlik yapıp 'Üzülmeyin her şey geçer' dedim.'' açıklamasını yaptı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER