banner480

Ahmet Mümtaz Taylan hastanelik oldu!

Hayat Şarkısı dizisinin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan hastanelik oldu. İddialara göre dizi setinde arkadaşlarıyla şakalaşan Mümtaz, ters bir hareket yapınca kaburgaları kırıldı.

Ahmet Mümtaz Taylan hastanelik oldu!

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Hayat Şarkısı' setinde hiç beklenmedik bir kaza yaşandı. Dizinin Bayram Cevher’i Ahmet Mümtaz Taylan, çekim arasında arkadaşlarıyla şakalaşırken acı içinde yere yığıldı. Acilen hastaneye kaldırılan usta oyuncunun kaburgalarının kırıldığı ortaya çıktı.

ÇEKİMLERE DEVAM EDECEK

Kazanın detaylarıyla ilgili konuşmaktan kaçınan Taylan, birkaç günlük dinlenmenin ardından sete döndü. Ünlü oyuncu, çekimlere devam etmesine engel bir durum olmadığını belirterek, “Doktorların söylediğine göre kaburgalarım 6 haftada kaynayacakmış. Durumum iyi, sadece hareketlerimde dikkat ediyorum o kadar. Zaten bunun bir ilacı ya da bir tedavisi yok. Kendi kendine iyileşecek, ben de iyileşmesini bekleyeceğim.” dedi.

ESKİ GÜNÜNE GERİ DÖNDÜ

İki hafta boyunca pazar günleri ekrana gelen “Hayat Şarkısı”, yeni kararla eski gününe döndü. Dizinin başrol oyuncusu Burcu Biricik, dizinin eskiden olduğu gibi salı akşamına alınmasıyla ilgili, “İzleyicimizle salı günleri buluşmaya alışmıştık. Alışkanlıklar önemlidir, yine salıları buluşmaya devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482