Ahmet Kural muhabirlere tepkisiyle şaşırttı!

Ünlü oyuncu Ahmet Kural önceki gece Asmalımescit'te objektiflere takıldı. Görüntülenmemek için mekanın arka kapısından kaçmaya çalışan Kural muhabirlere fena yakalandı.

Ahmet Kural muhabirlere tepkisiyle şaşırttı!

Ahmet Kural önceki gece Beyoğlu Asmalımescit'te bir mekanda sabaha kadar eğlendi. Eğlence çıkışı görüntülenmek istemeyen oyuncu mekanın arka kapısından kaçmaya çalışırken görüntülendi.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre iki kız arkadaşıyla arabasına binen Kural, muhabirlerin kendisini takip ettiğini fark edince Nişantaşı'nın arka sokaklarına girip araçtaki erkek arkadaşını indirdi. Sonrasında muhabirlerin yanına gelen Kural, "Bırakın işimize bakalım. Kadınlardan biri arkadaşımın karısı, diğeri kız kardeşim" açıklamasını yaparak yoluna devam etti. Aracıyla Beşiktaş'a doğru devam eden Kural, peşinin bırakılmayacağını anlayınca aracı sağa çektirdi ve muhabirlere seslenerek, "Arkadaşlar böyle sabaha kadar dolaşacak mıyız? Saat sabahın 05.00'i oldu. Uykumuz geldi, bırakın biz de evimize gidelim. Yaptığınız çok ayıp. Kızlarla aracın içinde mi sevişelim? Söz başka bir zaman size kendim çektireceğim, beni kırmayın" dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER